Dom ProduktyŻywica alkidowa na bazie wody

Zmodyfikowana krótka, olejowa żywica alkidowa na bazie wody, odporna na wodę

Zmodyfikowana krótka, olejowa żywica alkidowa na bazie wody, odporna na wodę

  • Modified Short Oil Water Based Alkyd Resin For Vassal Coating Water Resistant
 • Modified Short Oil Water Based Alkyd Resin For Vassal Coating Water Resistant

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Shanghai
  Nazwa handlowa: ELEGANT®
  Orzecznictwo: ISO:9001
  Numer modelu: LGalk 3-C880

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Do negocjacji
  Cena: negotiable
  Szczegóły pakowania: 190 KG
  Czas dostawy: 15 DZIEŃ PRAC
  Zasady płatności: T/T
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  aplikacji: Powłoka wasalowa Funkcja: Odporny na działanie wody
  Nielotne: 80 ± 1% Wartość kwasowa: 10 mg KOH / g
  Wartość OH: 150 (100%) Kolor, Gardner: ≤ 1
  Rozpuszczalnik: Ksylen Nazwa: Żywica alkidowa o krótkim oleju
  High Light:

  alkyd resin based stain

  ,

  water based resins coatings

  Zmodyfikowana krótka, olejowa żywica alkidowa na bazie wody, odporna na wodę

  Zaleta żywicy alkidowej na bazie wody

  1. Niektóre odmiany powłok (takich jak żywica epoksydowa, chlorowana guma itp.) Mają dobrą ochronę i słabą dekoracyjność; niektóre odmiany (takie jak lakier nitrocelulozowy) mają dobre właściwości dekoracyjne i słabą ochronę. Jednak farba poliuretanowa jest zarówno ochronna, jak i dekoracyjna i może być stosowana do powlekania wysokiej jakości drewna, fortepianu i dużych samolotów pasażerskich.
  2. powłoka farby ma silną przyczepność. Poliuretan, podobnie jak żywica epoksydowa, może być formułowany jako doskonały środek wiążący. Dlatego też powłoka ma doskonałą przyczepność do różnych powierzchni (metal, drewno, guma, beton, niektóre tworzywa sztuczne itp.). Doświadczenie autora polega na tym, że w przypadku niektórych powierzchni metalowych przyczepność farby poliuretanowej jest nieco gorsza niż w przypadku farb epoksydowych; ale w przypadku gumy farba poliuretanowa przewyższa farbę epoksydową.
  3. elastyczność folii powlekającej można regulować w zależności od potrzeb w stosunku do rozkładu, można ją regulować od bardzo twardej powłoki do bardzo elastycznej elastycznej powłoki, podczas gdy ogólna farba, taka jak epoksyd, nienasycony poliester, amino alkid itp. tylko Trudno jest nadać wysoką elastyczność, tworząc sztywną powłokę.
  4. folia powłokowa ma doskonałą odporność chemiczną, kwasy, zasady, ciecze solne, produkty ropopochodne, dzięki czemu może być stosowana jako powłoka konserwacyjna do platform wiertniczych, statków, zakładów chemicznych i wewnętrznych powłok ścian zbiorników do przechowywania ropy naftowej.
  5. można suszyć w wysokich temperaturach, ale także można utwardzać w niskich temperaturach. W typowej powłoce utwardzającej w temperaturze pokojowej: żywice epoksydowe, poliuretanowe i nienasycone poliestrowe, epoksydowe i nienasycone poliestry są trudne do utwardzenia w temperaturze poniżej 10 ° C. Tylko 0 poliuretan można utwardzać w temperaturze 0 ° C, więc sezon budowy trwa długo. Ponieważ można go szybko utwardzić w temperaturze pokojowej, można go stosować do dużych projektów, takich jak duże zbiorniki na olej i duże samoloty, aby osiągnąć lepszą wydajność niż zwykłe lakiery do pieczenia.
  6. farba poliuretanowa może być odporna na niskotemperaturowe -40 ° C. Może być również wykonany w wysokotemperaturowym lakierze izolacyjnym o właściwościach zbliżonych do poliimidu.
  7. Drut elektromagnetyczny pokryty farbą poliuretanową może być używany do automatycznego montażu cyny w stopionym lutowiu bez zeskrobywania farby. Jest szczególnie odpowiedni do montażu urządzeń i instrumentów telekomunikacyjnych.


  Zastosowanie dwuskładnikowej powłoki poliuretanowej


  Te folie malarskie są jasne i pełne, twarde i odporne na zużycie, olejoodporne, kwasoodporne, odporne na chemikalia i przemysłowe gazy odlotowe. Mają dobre właściwości elektryczne i mogą być mieszane z różnymi estrami żywic. Mogą być regulowane w szerokim zakresie, aby zaspokoić różne potrzeby. Szeroko stosowany w drewnie, motoryzacji, samolotach, maszynach, urządzeniach elektrycznych, oprzyrządowaniu, tworzywach sztucznych, skórze, papierze, tkaninach, produktach petrochemicznych i innych.


  Wysokiej jakości chińskie powłoki do produktów drewnianych obejmują głównie farbę poliuretanową (PU) i farbę poliestrową (PE).

  1. Lakier poliuretanowy (PU): Addukty lub grupy pre-poliizocyjanianowe poliestru, żywicy akrylowej, polieteru, żywicy epoksydowej (składnik zawierający hydroksy-OH często określany jako główny składnik lub składnik B) Polimer (zawierający składnik izocyjanian-NCO często nazywany utwardzaczem lub komponent A)
  2. Farba poliuretanowa (PU): 1-3 komponenty, jednoskładnikowa, dwuskładnikowa, ta druga ma również cieńszą warstwę przy dostosowywaniu farby, ogólny stosunek farby wynosi: główny środek: utwardzacz: rozcieńczalnik wynosi 1: 0,5-1: 0,5-1,5
  3. Farba poliuretanowa (PU): PU dzieli się na jednoskładnikowy i dwuskładnikowy, jednoskładnikowy olej uretanowy i uretanowo-alkidowy. Istnieje wiele rodzajów PU, a rynek jest głównie dwuskładnikowym utwardzalnym hydroksylem PU.
  4. Farba poliuretanowa (PU): bezwodny ksylen, bezwodny cykloheksanon lub bezwodna farba poliuretanowa octanu butylu (PU): bezwodny ksylen, bezwodny cykloheksanon lub bezwodny octan butylu
  5. Kategoria farby poliuretanowej (PU) o stałej zawartości: 40-70%
  6. Limit czasu budowy (okres powlekania, okres aktywny) Kategoria farby poliuretanowej (PU): 4-8 godz
  7. Warunki i mechanizm utwardzania Lakier poliuretanowy (PU): Można go suszyć w temperaturze pokojowej lub w niskiej temperaturze (50 ° C). Rozpuszczalnik w powłoce jest odparowywany i zachodzi reakcja polimeryzacji addycyjnej między składnikiem zawierającym izocyjanian a składnikiem zawierającym grupę hydroksylową z wytworzeniem błony.
  8. Warunki higieniczne do budowy Farba poliuretanowa (PU): Jest to farba na bazie rozpuszczalnika. Zawiera 30-60% rozpuszczalnika organicznego. Po malowaniu trzeba go ulotnić. Zanieczyszcza środowisko, jest toksyczny i zapachowy, łatwopalny i wybuchowy, musi być wentylowany i szkodliwy. Krajowa norma dotycząca substancji lotnych (lotnych związków organicznych, benzenu, toluenu, ksylenu, TDI i metali ciężkich) jest ograniczona przez GB18581-2001, „Granice substancji niebezpiecznych w powłokach rozpuszczalnikowych do materiałów do dekoracji wnętrz”.
  9. Czas schnięcia farby poliuretanowej (PU): suszenie powierzchni 15-20min, szlifowanie 3-4h, suszenie stałe <24h
  10. Powlekana farba poliuretanowa (PU): Może być suszona lub mokra.
  11. Wydajna farba poliuretanowa (PU): folia o doskonałych właściwościach fizycznych i chemicznych

  Farba PU Wprowadzenie

  Farba PU to ogólny termin określający wszystkie powłoki poliuretanowe. Powstawanie filmu to naturalne tworzenie filmu, nie jest wymagany specjalny proces.
  Farba poliuretanowa jest dwuskładnikową strukturą chemiczną:
  Składnik (utwardzacz) grupy izocyjanianowej (-NCO) + składnik etylowy (lakier) hydroksyl (-OH) = poliuretan
  Rozcieńczalnik o wysokiej zawartości polimeru (powłoka farby) (woda Tian Na): dostosuj tylko lepkość, łatwo rozcieńczyć konstrukcję.
  Skład: główny środek + utwardzacz + rozcieńczalnik


  Charakterystyka

  1. Chemicznie suchy, działaj zgodnie ze stosunkiem.
  2. Dobra ogólna wydajność; dobra twardość, dobra pełnia, dobra przyczepność, dobra trwałość i dobre wyczucie dłoni. Powłoka farby nie jest zbyt cienka, ale jej przyczepność jest szczególnie dobra (nawet drewno o wysokiej zawartości oleju tekowego może być użyte, nie wspominając o drugim); mówi się, że jego połysk nie jest zbyt jasny, może bardzo dobrze wyświetlać podłogę. Wirowanie i kolor.
  3. Po meczu jest pewien okres użytkowania.
  4. Farba PU jest obecnie szeroko stosowana w przemyśle i budownictwie, więc technologia jest dojrzała, system kolorów jest wiele i łatwo jest spełnić wymagania dotyczące opryskiwania. Jednak ze względu na szkodliwość dla organizmu ludzkiego wymagania dotyczące kabiny lakierniczej i kabiny lakierniczej są wysokie, a jednocześnie wymagane są środki ochrony ciała ludzkiego.

  Specyfikacja pakowania


  - 200 KGS / bęben stalowy

  Specyfikacja produktu

  Wygląd: Clear and Clean Liquid Lepkość: 35000 ~ 45000 CPS (25 ° C)
  Non-Volatiles: 80 ± 1% Wartość kwasowa: 10 MgKOH / g
  Wartość OH: 150 (100%) Kolor, Gardner: ≤ 1
  Rozpuszczalnik: Ksylen Imię: Krótkoolejowa żywica alkidowa

  Data wygaśnięcia - 12 miesięcy


  * Karta charakterystyki produktu jest dostępna na życzenie.
  Typowa formuła początkowa dla:
  Wykończenia błyszczące PU


  CZĘŚĆ A


  LGalk 3-C880 Żywica alkidowa 49%
  Toluen 15%
  Octan etylu 15%
  Ksylen 10%
  Octan butylu 10%
  Środek powierzchniowy niezawierający silikonu (BYK301) 1%


  CZĘŚĆ B


  Desmsdur L-75 (Bayes) 64%
  Toluen 11%
  Octan butylu 25%


  Współczynnik formuły
  Część A / Część B = 2/1
  NCO / OH = 1/1


  Cieńszy

  Toluen 10%
  Ksylen 30%
  Octan etylu 10%
  Octan butylu 30%
  Octan metoksyetylu 20%

  Szczegóły kontaktu
  Shanghai Legend Chemicals

  Osoba kontaktowa: Fu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty