Dom

Shanghai Legend Chemicals

Bardzo szczęśliwy, że mam tak dobrego przyjaciela i partnera biznesowego. Mam nadzieję, że w naszej podróży służbowej będziemy mieli lepszą przyszłość.

—— Krzysztof

Zapewnia wysokiej jakości produkty, doskonałą obsługę posprzedażną i starają się najlepiej spełnić wymagania klientów. Jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania długoterminowej współpracy.

—— Filip

Im Online Czat teraz

Shanghai Legend Chemicals

1 2
Shanghai Legend Chemicals Shanghai Legend Chemicals

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : ELEGANCKI
Ilość pracowników : 10~100
Coroczne wyprzedaże : 400-1000
Rok założenia : 2011
pc Export : 70% - 80%
Shanghai Lijing Chemical Co., Ltd. (dawniej chińsko-amerykańska spółka joint venture Shanghai Ailijin Coating Co., Ltd.) została założona w 1999 roku i znajduje się w Szanghaju - ujściu do prosperującego regionu delty rzeki Jangcy, który jest międzynarodową gospodarką, finansami. metropolia kulturalna i morska. Nasza firma jest profesjonalnym producentem żywic powłokowych. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wodnych i rozpuszczalnikowych żywic akrylowych, żywic aminowych, nasyconych żywic poliestrowych, wodnych dyspersji poliuretanowych, dodatków do powłok i tak dalej. Te produkty naszej firmy mają doskonałą wydajność i zostały wykorzystane przez wiele znanych firm powłokowych na całym świecie. Nasza firma zajmuje powierzchnię 260 akrów, z profesjonalnym zespołem badań technicznych i rozwoju. Ustanowiliśmy niezależne centrum badawczo-rozwojowe, wysokiej jakości warsztat produkcyjny i zaawansowane laboratorium kontroli jakości oraz laboratorium techniczne, które wyposażono w zaawansowany sprzęt produkcji kontroli DCS. Nasza roczna produkcja żywicy wynosi ponad 50 000 ton, przeszła ISO: 9001 Międzynarodowy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością.

Dzięki zaawansowanej formule produktu, technikom produkcyjnym i profesjonalnej technologii, firma produkuje różnorodne wysokiej jakości żywice powłokowe. Jednocześnie gromadzimy dużą liczbę elit technicznych i talentów zarządzania o dobrej innowacyjności i wysokiej jakości, dzięki czemu możliwości badawcze i rozwojowe firmy, poziom zarządzania i świadomość usług są zawsze na najwyższym poziomie w tej samej branży. Opierając się na wysokich umiejętnościach technicznych działu R & D, stale wprowadzamy nowe konkurencyjne produkty z żywicy, które dobrze spełniają potrzeby klientów. Nasze produkty są szeroko stosowane w motoryzacji, motocyklach, rowerach, cewkach stalowych, maszynach przemysłowych i rolniczych, meblach stalowych, powlekaniu szkła, urządzeniach gospodarstwa domowego i metalowych powłokach wstępnych, ogólnych farbach przemysłowych, powłokach ognioodpornych, farbach epoksydowych podłogowych, klejach i innych produktach przemysłowych. pola.

Firma zawsze była zaangażowana w dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów, satysfakcjonujących usług i wydajnych rozwiązań produktowych w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku. W nowej sytuacji firma dotrzyma kroku czasom i stale się poprawi. Mając na celu "naukowe i technologiczne innowacje, niskoemisyjną i ochronę środowiska", firma będzie dążyć do stworzenia nowej marki, nowego wizerunku i nowego standardu dla dostawców żywic do powlekania! Mamy nadzieję, że będziemy z Tobą współpracować i tworzyć więcej lepszych produktów.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Legend Chemicals
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)